Home Home                                 

Apartamenty na Dueodde

Jedne z najpiękniejszych plaż Europy. Śnieżnobiały piasek.  Przytulne apartamenty.

Dueodde. Plaże rozległe jak okiem sięgnąć. Przytulne apartamenty.

Dueodde to jedne z najatrakcyjniejszych plaż w Europie. Przyjazne dzieciom plaże z kredowobiałym piaskiem, szerokie jak okiem sięgnąć.

Apartamenty w Dueodde są położone w uroczym sosnowym lesie, tuż przy imponujących ruchomych wydmach i pięknej plaży. Takie otoczenie to gwarancja udanych wakacji dla turystów w każdym wieku.

Dueodde Ferielejligheder oferuje komfortowe pokoje 2-osobowe oraz apartamenty dla 2-3 i 2-5 osób. Wszystkie są przestronne, jasne i w pełni wyposażone. Posiadają także balkon lub taras, który gwarantuje kąpiele słoneczne na wyspie, która w Danii słynie z największej ilości godzin słonecznych. 
W Dueodde moża również wynająć domy letniskowe dla 5 osób, które zostały gruntownie odnowione w 2012 roku.

Jeśli kąpiele słoneczne zapragniecie zastąpić aktywnym wypoczynkiem, w pobliżu czeka na Was pole golfowe, a sieć słynnych bornholmskich ścieżek rowerowych znajdują się zaledwie 200 m od Dueodde Ferielejligheder. Do dyspozycji gości jest też niewielka kawiarenka, w której w sezonie można kupić świeże pieczywo.
W wysokim sezonie (tydzień 26-31) w każdą środę o godzinie kl. 16.00 - 18.00 zapraszamy dzieci na plac grillowy, gdzie mogą same upiec chlebek na patyku nad ogniskiem.

Jeżeli lubicie plażę i las apartamenty w Dueodde to najlepszy wybór i gwarancja udanych wakacji. Latem jest tu wyjątkowo, ale zapraszamy również wiosną i po sezonie. To niezwykłe uczucie poczuć siłę rześkiego wiatru podczas spaceru na plaży, a potem kojącą ciszę w nadmorskim lesie. Jeśli macie w planie zorganizować konkurs rodzinny na budowę największej rzeźby z piasku, poszukajcie inspiracji na zdjęciu bobasa z piasku o wysokości 4 m. 
Dueodde Ferielejligheder zapewniają miejsca noclegowe wolne od dymu tytoniowego.Calculate price Dueodde Badehotel
Place:
Arrival (ddmmyy)
Departure (ddmmyy)

Team Bornholm • Ndr. Kystvej 34 • DK-3700 Rønne • Telefon +45 56 95 85 66 • Telefax +45 56 95 34 66 • E-mail
Domy wakacyjne & Apartamenty
Apartamenty & osobowe
Dueodde Apartamenty
Gudhjem Feriepark
Gudhjem Søpark
Hasle Feriepark
Hasle Hytteby
Klintely
Pensjonat Koch
Storløkke Feriepark
Æblehaven
Wszystkie typy noclegów
Wakacje blisko plazy
Wyspå dla dzieci
Widok na morze
Wakacje dla zakochanych
Wszystkie typy noclegów
Domy wakacyjne & Apartamenty
Apartamenty & osobowe
Warunki najmu
Ubezpieczenie
Pies